Яндекс.Деньги — один з найпопулярніших гаманців, що придбали особливу поширеність за останні кілька років. Пояснюється це зручністю сервісу, зрозумілим інтерфейсом і низькими витратами при реєстрації. Але найголовніше — володіння Яндекс-гаманцем дозволяє легко, швидко, і, що дуже важливо, безпечно купувати потрібні речі: одяг, косметику, книги, диски, авіаквитки і квитки на поїзд, оплачувати комунальні послуги і ще багато чого.

Щоб мати можливість все це купити і розрахуватися по рахунках, гаманець необхідно поповнити. Виконати таке завдання досить просто. Для її здійснення досить мати картку ПриватБанк. До речі, для поповнення можна використовувати як кредитну, так і розрахункову картку.

Обмінний сервіс надає найзручнішу можливість пополнить Яндекс деньги через приват24. Для цього достатньо скористатися розділом «Обмін», в якому для поповнення потрібно буде лише вибрати в якості валюти в рядку «Я міняю» Приват24, а «Хочу отримати» — Яндекс-гаманець. Незареєстрованим користувачам сервісу необхідно ввести свої особисті дані, що включають також номер картки ПриватБанку, з якого виробиться переклад, і, звичайно ж, номер віртуального гаманця, що вимагає поповнення.

Для зареєстрованих, тобто власників особистого кабінету, процедура набагато простіша, оскільки заповнювати форму з особистими даними немає необхідності. Поповнення робиться автоматично, а його статус легко перевірити в історії операцій. До речі, за кожний переказ або висновок користувач, який володіє акаунтом, отримує бонуси, які після накопичення певної суми може вивести і використовувати для оплати покупок або будь-яких інших рахунків. Але найголовніше — і реєструючись, і здійснюючи поповнення Яндекс-гаманця з банківської картки, можна не переживати про безпеку процедури, адже обмін інформацією з сайтом ведеться по захищеному з’єднанню.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here