Якщо ваш банк https://golovko.com.ua, в якому ви колись взяли кредит, знаходиться в стадії ліквідації, вам, можна сказати, певною мірою пощастило. Пощастило не тільки в тому плані, що банки, що знаходяться в процесі ліквідації, вельми мляво займаються стягненням боргу або заставного майна.

Суть даного «везіння» полягає в тому, що у вас з’являється унікальна можливість цілком і повністю закрити всі питання з банком і більше нічого не бути належним ні самому банку, ні державі, ні кому б то не було ще. Причому зробити це абсолютно законним і легальним способом.

Можливість полягає в тому, що боржник має можливість викупити свій власний борг у банку, причому за суму, значно меншу, ніж розмір самого боргу.

Справа в тому, що будь-який знаходиться в стадії ліквідації банк, знаходиться під управлінням Фонду гарантування вкладів, від імені якого діє особа, уповноважена провести ліквідацію. За правилами ФГВ, всі активи ліквідованих банків (а боргове зобов’язання боржника також відноситься до числа активів) виставляються на аукціон. З цього аукціону актив може бути придбаний практично будь-яким бажаючим. Тобто, будь-яка фізична або юридична особа може перекупити у банку ваш борг і стати вашим кредитором, отримуючи право вимоги.

Звичайно, перекупити свій борг самостійно вкрай важко. Необхідно, по-перше, розуміти, як працює цей механізм, робити моніторинг, а також вдатися до послуг сторонньої фінансової компанії, яка допоможе викупити цей борг, тому що боржник або його поручитель не можуть викуповувати борги безпосередньо.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here