Монобанк — це перший повністю мобільний банкінг в Україні, який є спільним проектом Універсал Банку і групи екс-приватівців з Fintech Band. За своєю суттю це пакет фінансових послуг для фізичних осіб. Чим відрізняється монобанк від Приват 24 ви можете дізнатися у відповідній статті — огляді нашого сайту. Себе ж монобанк позиціонує як банк без відділень або банк в кишені, де кожен бажаючий зможе отримати повний спектр роздрібних послуг. Він почав свою роботу в листопаді 2017 року і через півроку домігся непоганих результатів. За цей період було випущено більше 150 тисяч платіжних карт, а спектр доступних послуг для клієнтів поповнився розстрочкою і депозитами.

Мобільний додаток перебувати у вільному доступі. Його можна завантажити прямо з мобільних магазинів на телефони з операційними системами:

iOS 10 і вище — для iPhone
Android4 і вище — для телефонів з однойменними операційними системами.
Або отримати посилання на скачування програми, залишивши свій контактний номер телефону в заявці на офіційному сайті монобанк.

Під час установки дистрибутива клієнту знадобитися сфотографувати свій паспорт та ідентифікаційний номер, а також заповнити невелику анкету.й номер, а также заполнить небольшую анкету.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here