Піца з м’ясом http://1001pizza.com.ua — найбільш популярна серед киян, тому в розділі «М’ясна піца» представлено близько двохсот пропозицій. Щоб швидко перейти до потрібної піци рекомендуємо скористатися фільтром. Ви можете уточнити розмір піци (велика чи маленька), тип тесту (тонке або пишне), ціну піци (недорога, середня, вища за середню).

Якщо з випав списку Ви вже вибрали потрібну піцу, натискайте «Замовити», заповнюйте контактні дані і оператор піцерії передзвонить Вам через 10 хв для уточнення замовлення. Ви також можете дозаказать у оператора іншу їжу або напої цієї піцерії з доставкою.

Якщо з піцою в каталозі відразу не визначилися — наведіть курсор на фото і назва піцерії. Вам висвітиться складу піци, умови і вартість доставки. Також під кожним фото вказана ціна, вага і діаметр піци. Ціна на м’ясну піцу, в основному залежить від використовуваного м’яса. Основні інгредієнти м’ясної піци: ковбаса салямі, м’ясний фарш, мисливські ковбаски, балик, курка, свиняча вирізка, телятина, сир. М’ясо багате на білки і жири, завдяки чому дуже поживно.

Заходьте в розділ «Піца з м’ясом», в 2 кліка замовляйте доставку і залишайте відгуки на сайті! Будемо вдячні за відгуки та пропозиції щодо поліпшення нашого сервісу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here