Детально розповідати про якість будівництва ЖК «Крона Парк» немає сенсу, адже багато інформаційні ресурси вже аналізували і підтверджували високий рівень відповідальності забудовника і якості виконуваних робіт. Також багато інформації про ЖК «Крона Парк» в Броварах розміщено інвесторами на спеціалізованих форумах новобудов.

За відгуками клієнтів забудовника, вирішальною ланкою в покупці квартири в ЖК «Крона Парк» в Броварах, став успішний досвід будівельної компанії, що займається реалізацією даного проекту. Позитивна репутація компанії не дала приводу засумніватися в успіху реалізації житлового комплексу.

У 2017 році ЖК «Лесной квартал» вновь в победителях, забудовник приступив до будівельних робіт на території поруч з комплексом. Основні зусилля були покладені на будівництво сучасної рекреаційної зони на базі існуючої лісосмуги.

На місці, в якому було страшно знаходиться через кількість сміття і бур’янів, зараз ми бачимо ушляхетнену сучасну зону. Відвідавши парк особисто, ми переконалися в його дивовижному перетворенні: молоді мами, що гуляють з колясками по прокладеним доріжках; молоді люди, які фотографуються поруч з декоративною альтанкою; діти, що грають на великій сучасній дитячому майданчику і безліч інших відвідувачів, що насолоджуються упорядкованим парком.

На форумі раніше обговорювали подальші кроки розвитку рекреаційної зони по вулиці Симоненка. Як вдалося дізнатися з відгуків, з приходом тепла на території обіцяють встановити тренажери, турніки, бруси та інший спортивний інвентар.

На форумі новобудов, інвестори ЖК «Крона Парк» вже планують спільне дозвілля на території парку, адже забудовник пообіцяв облаштувати зону з мангалами і альтанками для організації сімейних свят і барбекю.

В цілому, місто Бровари Київської області в останні роки вабить все більшу кількість інвесторів, які здатні оцінити близькість до природи і розвиненість інфраструктури в одному місці. Один з найзеленіших представників передмістя, здається, створений для людей, які цінують свій час і зароблені гроші. За відгуками експертів, нерухомість в місті Бровари є вигідним капіталовкладенням, адже крім сприятливої екології та розвиненої інфраструктури, місто має зручне транспортне сполучення з містом Київ. Багато жителів Броварів працюють в Києві і витрачають на дорогу до метро всього 15 хвилин, як і жителі багатьох столичних районів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here