Автономні сонячні електростанції в Україні www.sunbeam.dp.ua/g24049005-setevye-solnechnye-elektrostantsii/ застосовуються досить широко, в основному тими, кому не пощастило бути підключеними до громадських електромереж. У загальному вигляді пристрій автономної СЕС досить просте: сонячні батареї через контролер заряду підключаються а акумулятора. Далі можна використовувати або постійна напруга, або отримати змінну за допомогою інвертора.

Якщо сонячної енергії недостатньо, акумулятори потрібно підзарядити генератором. Незважаючи на очевидні плюси, «безкоштовна сонячна енергія» дістається досить дорого. Корінь зла криється в акумуляторах, які часто є найдорожчою частиною системи. Мало того, термін їх життя не настільки великий, як цього хотілося б, тобто через кілька років буде потрібно заміна і додаткові витрати.

Здавалося б, тим, хто підключений до мережі вся ця «дорога сонячна енергія» взагалі не потрібна. Не зовсім так. Серед Росіян зростає число охочих економити за рахунок сонячних батарей. Відразу варто зауважити, економія буде мати місце лише в тому випадку, якщо це мережеві сонячні електростанції, тобто без акумуляторів. Пристрій мережевої СЕС ще простіше, ніж у автономної: сонячні панелі підключаються до мережевого инвертору, а мережевий інвертор, власне, до мережі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКомпания S&P
Следующая статьяЖК «Крона Парк»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here