Ми більше 10 років захищаємо бізнес від неправомірних захоплень і ефективно дозволяємо корпоративні протистояння будь-якої складності. Наша команда вміє прораховувати будь-які можливі сценарії корпоративних конфліктів, схеми «чорних юристів» і замовників. За роки практики ми навчилися бути «на крок попереду» наших опонентів. S & P пропонує своїм клієнтам нестандартні стратегії і «ходи», а також вирішення проблем, які, на перший погляд, неможливо вирішити. Ми завжди пропонуємо альтернативне, нешаблонне «бачення» виходів з конфліктних ситуацій.

Працюючи з S & P, бізнес отримує не тільки захист, але і можливість змінити вектор мислення, переходячи від стратегії «повирішувати проблеми» до стратегії «виграти, ще до початку битви» що є обычное дело для SP.

Ми знаходимо альтернативні шляхи в рамках правового поля, для проходження максимально короткого відстані до досягнення бажаної мети. Наша команда розробляє і втілює прозорі стратегії вирішення складних юридичних завдань, які часто виходять за межі «зони видимості» учасників конфлікту. Сотні виграних справ зберегли мільярди для наших клієнтів.

У листопаді засновники S & P Investment Risk Management Agency провели авторський майстер-клас для представників швейцарського бізнес-спільноти в Україні. Експерти S & P розповіли представникам швейцарських компаній про сценарії потенційних конфліктів з податковими структурами, а також як мінімізувати ризики ведення бізнесу в нашій країні.

Окремий блок майстер-класу був присвячений різним аспектам конфліктів з силовими структурами. Експерти S & P Investment Risk Management Agency виділили найбільш поширені інструменти за допомогою яких правоохоронні органи часто маніпулюють бізнесом.

За словами експертів S & P, повністю застрахуватися від конфлікту законослухняному підприємству неможливо, однак можливо мінімізувати збиток при дотриманні бізнесом певних умов.

«Успішний результат конфлікту на 100% залежить від заздалегідь виконаного« домашнього завдання ». Домогтися цього цілком під силу будь-якому бізнесу, досить провести цілеспрямовану підготовчу роботу. Виконавши «домашнє завдання», компанія не тільки зможе швидко відновитися після конфлікту з силовими структурами, а й набути іміджу «незручною», що зменшить кількості «візитів» силовиків в майбутньому », — підсумували спікери S & P Investment Risk Management Agency.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here