Якщо ви шукаєте для свого будинку або офісу шикарне підлогове покриття з величезною кількістю позитивних характеристик — зверніть увагу на бамбуковий паркет. Це модний і екологічний матеріал, який відрізняється простою і швидкою укладанням по нескладним технологіям. Однак, перш ніж приступити до монтажу, необхідно з’ясувати для себе всі нюанси.

Бамбук — це природний матеріал, який володіє такими ж характеристиками, як деревина твердолистяних порід. Бамбук разюче міцний, ще не токсичний, довговічний, зносостійкий, стійкий до вологи, а також демонструє чудові звуко- і теплоізоляційні властивості. Паркет з бамбука не тільки додасть особливого шарму і стилю приміщення, але і зробить атмосферу в домі сприятливою, блокуючи негативні вібрації.

Бамбуковий паркет являє собою багатошарову конструкцію: 1-5 шарів бамбука, м’які породи деревини і захисне лакове покриття. Який би стиль дизайну ви не вибрали, яку б авторську задумку не бажали втілити в життя — широкий вибір видів цього підлогового покриття дає безмежну кількість рішень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here