Ми звикли бачити красивих і доглянутих жінок і чоловіків на сторінках глянцевих журналів, екранах телевізора, модних показах. Прагнучи досягти такого ж ефекту, набуваємо нову розрекламовану косметичну продукцію, але, як правило, обіцяного результату не отримуємо навіть після декількох застосувань.

Особливості та переваги Napura
Насправді, дієві професійні засоби не можна купити в звичайному магазині або супермаркеті. Косметика Napura поширюється виключно через салони краси і не потребує додаткової реклами.

Мороз на вулиці і зайва сухість повітря в приміщенні через опалення — ось два головних «ворога», що призводять до того, що волосся тьмяніють, втрачають обсяг і свіжість, січеться, надмірно електризуються. Профессиональная косметика для волос и тела Napura для салонов красоты.. Миття І СУШКА ГОЛОВИ Правильний догляд за волоссям в першу чергу включає в себе регулярне і правильне миття.

Взимку вода повинна бути не дуже гарячою — це допоможе уникнути зайвої ламкості. Корисно буде використовувати натуральні шампуні, приготовані самостійно. Якщо такої можливості немає, зверніть увагу на спеціальну органічну косметику, яка допоможе не тільки повернути волоссю зовнішній лиск, але і позбавить від глибинних причин погіршення їх стану.

Чимало користі принесе навіть елементарне ополіскування волосся ромашкою, оцтом або трав’яними настоянками. Взимку як ніколи бажано відмовитися від гарячого фена. Використовуйте більш прохолодне повітря, щоб волосся не втрачали блиску і еластичності. Крім того, не забувайте про масажні щітки з натурального матеріалу з м’якою щетиною для дбайливого догляду за шкірою голови.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here