Час від часу кожна компанія замислюється над тим, як же все-таки провести корпоратив.

На рахунку компанії «Jamcatering» сотні обслужених корпоративів. Ми займаємося як доставкою їжі, так і цим безпосередньо на місці з елементами бармен шоу. Замовлення їжі відбувається за звичною всім замовникам схемою: ви оформляєте заявку, ми узгоджуємо з вами меню, здійснюємо доставку і сервіровку столу. Вуаля!

Організація кейтеринг киев, непосильне для замовника завдання, тому що не кожен замовник розбирається в смаках своїх колег і напевно не дуже часто займається подачею їжі і сервіровкою столу. Ми ж готові не тільки смачно приготувати страви, а й красиво їх подати! Гості будуть приємно здивовані якістю сервісу і увагою з боку наших співробітників. Так Так! Саме увагою!

Ваші співробітники поринуть з головою в світ, де не просто можна смачно поїсти, а й оцінити дії обслуговуючого персоналу, який буде робити все, щоб їм догодити: підливати напої в келихи, носити смачні тарталетки і канапе, вчасно наводити порядок на столі на всьому протязі корпоративного банкету.

Якщо ж вас цікавить кейтеринг ви хочете замовити вишукані страви або ж щось більш народне, то після узгодження з вами меню ми вчасно доставимо вам те, що б ви хотіли побачити на вашому столі і навіть допоможемо з сервіровкою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here