Одне з найважливіших напрямків нашої роботи — це виробництво, монтаж і обслуговування автомобільних ваг. Ваги автомобільні, вироблені нашою компанією, за принципом роботи є тензометричними автомобільними вагами. Автомобільні ваги ціна яких конкурентна, є невід’ємним атрибутом будь-якого промислового підприємства. Купити ваги автомобільні можна у нас по дуже прийнятною ціною.
Ціна на автомобільні ваги Обов’язковою умовою установки і подальшої експлуатації автомобільних ваг є установка їх на строго горизонтальній ділянці.
Установка їх починається з виробництва фундаментних робіт. Всі необхідні розрахунки фундаментних робіт наводяться в будівельному завданні, що додається до документації супроводжує поставляються нами автомобільні ваги.
Платформа, для прийому зважуваних автомобілів, являє собою комбінацію шестиметрових модулів. Модулі легко з’єднуються між собою, не вимагаючи зварних з’єднань, що помітно полегшує збірку, і дає можливість запросто збирати або розбирати платформу. І при необхідності її дуже легко перевозити і і заново встановити в підготовленому місці, що має величезне значення і є помітною перевагою для виробництва ремонтно-будівельних або дорожніх робіт.
Ваги автомобільні ціна доступна і порадує кожного нашого клієнта.
Ще одним важливим обставиною, що додає плюсів в роботі нашої компанії, є, той факт, що нашим клієнтам, які зібралися автомобільні ваги купити у нас, ми надаємо спеціалізовану бригаду для монтажу основи під ваги автомобільні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here