Існує багато способів друку на папері, але не один з них, крім широкоформатного друку, не дає можливості створення великоформатних зображень. Основною перевагою даного виду друку є його низька вартість і застосування для великих тиражів. Печать на ткани в Киеве. Компания печати представляет печать на ткани.

Середній термін зовнішнього використання широкоформатного друку на папері, не дуже високий, близько 1-2 тижнів. Тому таку печатку застосовують в короткострокових рекламних компаніях. Це, безсумнівно, скорочує витрати на більш дорогу — банерну рекламу.
У интерьерном оформленні широкоформатний друк на папері широко використовується як самостійний елемент і як складова частина рекламної конструкції. Для інтер’єрної реклами виготовляється печатка більш високої якості, так як реклама розміщується в безпосередній близькості від потенційної аудиторії.
друк на папері

Залежно від цілей застосування широкоформатного друку використовують різні види паперів.
Back Lite — спеціальна вологостійкий папір для просвітних змінних зображень. Головною особливістю цього паперу є її здатність до світорозсіювання. Використовується, як правило, в якості недовгострокового рекламного носія для щитів з внутрішньою підсвіткою — сітілайтів і їм подібних.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here