У даному розділі представлені найбільш якісні моделі баків-накопичувачів https://sunbeam.dp.ua/g4182546-nakopitelnyj-bak, баків непрямого нагріву і буферних ємностей європейських виробників, одних з небагатьох виробників, що зберегли якісне виробництво накопичувальних водонагрівачів в Європі. Не мало важливі особливості це, Європейська якість і доступна ціна. Ви зможете легко вибрати і замовити оптимально підходить для Вас варіант бака-накопичувача з нержавіючої сталі, з покриттям емалі і без, з одним, двома або без теплообмінників.

Баки Atmosfera виготовляє Туреччина, що цілеспрямована на роботу з сонячними системами, а так само для роботи з іншими системами, які використовують інші джерела тепла, як газ, електроенергію.

Дана модель проходить перевірку якості за європейськими стандартами, а так само має певну систему нанесення на внутрішні стінки бака емальованого покриття, яке значно збільшує строк служби. Вони мають гарантований захист від корозії, і інших негативних реакцій.

Баки серії А мають блок управління, при цьому відсутня теплообмінник. У комплект входять датчики температури, електричний датчик нагрівання, для гарантованого догрева води, і датчик контролю стану магнієвого анода, який періодично вимагає заміни. Дані баки можна використовувати як в системі опалення, так і для підігріву води.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here