Рейсмус JET JWP-12-це якісний верстат для професійної роботи, у нього надійний і потужний двигун 1.8 кВт, легкий доступ до електро щіток, вбудована система від перевантаження і від перегріву, хороший якісний верстат по обробки дерева. Купити рейсмус jet JWP-12 можна в нашому магазині, великий плюс цього верстата є ширина заготовки 318мм і також гарантія терміном на 24 міс, так само Ви отримаєте хорошу консультацію і гарантію від наших менеджерів.

На спеціалізованих ресурсах ви можете знайти безліч інформації про те, як правильно вибрати рейсмусовий верстат. Ми не створюватиме плагіат і в сотий раз відповідати на це питання. У даній статті ми постараємося висвітлити окремі питання, які, на нашу думку, можуть бути вам цікаві не тільки при виборі, але і в процесі роботи, а також технічному обслуговуванні даних верстатів.

Лінійка Рейсмус JET досить велика і включає в себе наступні відомі моделі: JWP-12, JPM-13 CSX, JWP-16OS (НН), JWP-208-3, JPM-400D, JWP-201HH, JWP-2510. У зазначених верстатах абревіатура «НН» позначає, що верстат комплектується ножовим валом «helical». Даний перелік обладнання не повний і може бути доповнений верстатами Powermatic або Jet-elite.

JWP 12 — це один з найбільш улюблених і затребуваних рейсмусов на українському ринку.

Це обладнання для домашнього використання, яке зарекомендувало себе як високою якістю і легкістю у використанні і ремонті, так і нормальною ціною. Верстат оснащений колекторним двигуном потужністю 1.8 Квт, який приводить в рух двухножевая стругальний вал з частотою обертання 9000 об / хв. Верстат обладнаний системою термозахисту. Скидання знаходиться на лицьовій панелі верстата. Верстат має систему автоподачі зі швидкістю подачі заготівлі 7 м / хв. Встановлення товщини заготівлі і глибини різу здійснюється однією ручкою, що обертається — один оберт 2 мм. Для чого передбачена відповідна шкала. Зверху на кожусі верстата закріплені два ролика, які використовуються для зворотної подачі заготівлі. Найбільша глибина стругання за один прохід 2.5 мм. По всій ширині максимальний знімання 1 мм. Верстат має захист від викиду заготівлі. Верстат обладнаний програмою стружковидалення з перехідником на 100 мм.

Необхідно звернути увагу на один момент роботи апарату. Якщо ви робите стругання без використання аспіраційної системи, то на верхній поверхні обробленої деревини, в першу чергу сосни, можуть з’явиться невеликі поглиблення як результат не віддаленої стружки із зони обробки. Багаторічний досвід експлуатації верстата показав, що дотримання всього пари нескладних правил робить його довговічним і надійним. Перше — використання аспірації достатньої продуктивності та потужності. І друге — регулярне чищення верстата.

З метою регулювання стругальних ножів на верстаті зніміть кришку і гайковим ключем на 10 ослабте болти. Дістаємо ніж разом з клином і чистимо ложе для ножа. Чистимо клин. Перевіряємо присутність двох пружинок на валу. Далі ставимо на штифти новий ніж розміром 319х18.2х3 мм і встановлюємо в ложі.

Викручуємо болти. Справа в тому, що на всіх стругальних верстатах світу болти стають в розпір і цим самим клин ніж. Болти потрібно крутити до такого стану, щоб ніж вже не хитався, але мав невелику амплітуду вільного руху в кілька міліметрів. Встановивши регулювальну скобу на вал, викручуємо до кінця два крайніх гвинта праворуч і ліворуч і таким чином виставляємо глибину ножа, який уперся в спеціальний виступ на регулювальної скобі. Далі Розклинювальні іншими болтами. Операції вимагає уваги і акуратності. Важливі рекомендації — після того, як ніж виставлено ще раз уважно переглянути всі чи болти розклинені з достатнім зусиллям. Після цього можна вважати ніж вала виставленим. Це регулювання має велике значення для того, щоб дошка була паралельна по перетину. Це регулювання також впливає на розмір сходинки, яка в деяких випадках буває на вході і виході заготівки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here