Як зареєструвати офшорну компанію

Міжнародна юридична компанія Campio Group пропонує повний комплекс послуг по реєстрації та супроводу Вашого бізнесу в офшорах, а також професійні консультації по офшорам і всіма питаннями. Спираючись на колосальний досвід роботи, фахівці Campio Group готові запропонувати ряд простих і ефективних заходів для легального та оперативного виведення Вашого бізнесу на новий рівень прибутковості і захищеності.

ступили в силу в липні 2017 року вимогу про розкриття власників зареєстрованих в Шотландії компаній позбавило цю юрисдикцію колишньої привабливості. Однак бізнес швидко знайшов альтернативу шотландському офшору …

Понад рік тому (30 червня 2016 року) Великобританія ввела вимогу розкривати інформацію про власників британських офшорные компании, інкорпорованих у формі LTD і LLP. Метою було підвищення податкової прозорості Британії, щоб країну перестали використовувати як податкову гавань і визнали у всьому світі як юрисдикцію чесного і прозорого бізнесу.

Тоді ця вимога не торкнулося шотландських партнерств. Шотландія завжди була популярною серед бізнесменів, а після цього стала користуватися ще більшим попитом — на юрисдикцію приходило більше 80% всіх реєстрацій в Британії. Це викликало підозри, що Шотландію використовують в різного роду махінації і ухиленні від сплати податків.

Влада країни вирішила ліквідувати існуючі лазівки і поставити всі типи британських компаній в рівнозначні умови. Так, з 24 липня 2017 року шотландські партнерства LP також повинні розкривати дані про своїх власників, що сильно вдарило по їх популярності.

Є думка, що на таке рішення британської влади вплинули і численні публікації в пресі. Адже цю юрисдикцію просували і продовжують просувати, як оптимальну для податкового планування далеко за кордоном. Завдяки тому, що шотландські партнерства не оподатковуються в Британії (якщо партнери — нерезиденти, які отримують прибуток за межами країни), не потрібно подавати ніяких фінансових звітів, а інформація про власників була закрита (до 24 липня 2017 року), тому Шотландія і отримала таку популярність. Тепер все змінилося.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКарта Мрії
Следующая статьяРейсмус jet

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here