Роль терморегулятора (термостата) в системі підігріву підлоги не обмежується тільки лише підтриманням бажаної температури поверхні підлоги. Крім цього терморегулятор виконує функцію захисту нагрівального кабелю від перегріву, відключаючи теплу підлогу , при досягненні потрібної температури.

   

Отже, який терморегулятор вибрати? Серед пристроїв, покликаних управляти системою нагріву підлоги, слід виділити чотири основні типи терморегуляторів:

1. Механічні терморегулятори
2. Електронні терморегулятори (відрізняються від механічних терморегуляторів наявністю Ж / К дисплея)
3. Програмовані терморегулятори
4. Сенсорні терморегулятори (як правило, виконують функції програмованих терморегуляторів)

Перш, ніж перейти до більш докладного опису кожного з типів терморегуляторів, слід заздалегідь зробити застереження, що сказане вище, описує лише основні риси і відмінності кожного з типів терморегуляторів, які притаманні всім моделям даного типу. В межах одного типу терморегулятори різних виробників можуть мати додаткові корисні функції. Вибрати терморегуляторы купить їх можна на нашому сайті klimteh.ua.

1. Механічні терморегулятори
Найдешевший і найпростіший варіант. Регулювання температури найчастіше відбувається на рівні дотику. Ідеально підходить для підтримки температури на невеликих площах (наприклад: санвузол, ванна кімната, душова), коли немає необхідності в економії електроенергії.

2. Електронні терморегулятори
Як було сказано вище, основна відмінність від механічних терморегуляторів — це наявність рідкокристалічного дисплея. Ж / К дисплей дає можливість бачити точну температуру поверхні, що обігрівається в цифрах на екрані. Це, на перший погляд здавалося б, незначна перевага, стає більш значущим, якщо врахувати, що ідеальною температурою для ніг вважається температура рівна не більше 26 — 27 ºС і бажано точно підтримувати температуру підлоги в цьому діапазоні.

3. Програмовані терморегулятори
Програмовані терморегулятори дозволяють задавати час самостійного включення і виключення системи «тепла підлога», а також підтримувати різну температуру в окремі часові проміжки. Практично всі представлені на ринку України моделі можна запрограмувати на добу і на тиждень (терморегулятор буде дублювати встановлені Вами значення температури і час роботи теплої підлоги кожну наступну тиждень, до тих пір, поки Ви самі не поміняєте ці значення). Програмовані терморегулятори доцільно застосовувати, коли мова йде про великі обігріваються площах, де потрібно економія електроенергії.

4. Сенсорні
Все сказане про програмованих терморегуляторах відноситься також і до сенсорних терморегуляторам.

Багато з електронних терморегуляторів і програмованих терморегуляторів крім виносного датчика температури підлоги мають також вбудований датчик температури повітря. Звичайно, тепла підлога може управлятися і по датчику температури підлоги, і по датчику температури повітря. Але ми не рекомендуємо управляти системою «тепла підлога» по датчику температури повітря, так як в такому режимі тепла підлога може працювати некоректно, а при будь-яких недоліках монтажу (читайте «керівництво по монтажу теплої підлоги») і зовсім вийти з ладу.
Тепла підлога і терморегулятор, можуть бути різних виробників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here