Італійські майстри завжди вміли дивувати своїм рукоділлям. Ассизького вишивка не стала винятком. Вона зародилася дуже давно, але зберегла свою популярність і по сьогоднішній день.

Ассизького вишивкою називають таку техніку, при якій умільці вишивають і зашивають тільки фон, залишаючи сам візерунок незашітим. Цю давню італійську техніку лічильної вишивки зародили в місті під назвою Ассізі, розташованому в Італії. Вважається, що саме це місто є батьківщиною Святого Франциска. Численні дослідження показали, що авторами Ассизького вишивки є черниці, які жили в 13-14 столітті.

Традиційно фон Ассизького вишивки створюється за допомогою ниток синього, зеленого, червоного і золотого кольорів. А стежки блекворк створюються коричневими або чорними нитками. Імовірно, зображення на перших роботах, вишитих по техніці Ассізі, не мали контуру. Його стали створювати вже в більш пізніх роботах. Заходьте  до нашого інтенрнет магазин рукоделия http://ovechka.com.ua і обирайте все необхідне для рукоділля.

Класичними сюжетами в Ассизького вишивці є тварини, птиці, геральдика. Таке сюжетне перевагу пояснюється тим, що ранні роботи Ассізі носили релігійне значення. Наприклад, черниці накривали ними вівтар. Тематика візерунків в ассізкой техніці була розширена вже в епоху Ренесансу. Тоді ж дану техніку вишивки починають застосовувати не тільки в Італії, але і в інших країнах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here