Наші переваги:

Індивідуальна розробка ескізу.

Художник-дизайнер, враховуючи всі Ваші побажання, допоможе підібрати (і розробити) грамотний, відповідний для Вас варіант — будь то решітка на вікно або ексклюзивний предмет інтер’єру.

Широкий ціновий діапазон на сайте http://pidkova.com.

Ми виготовляємо як прості зварні огорожі на цвинтарі і решітки на окона, так і ексклюзивні ковані сходові огородження та ворота.

Досвід роботи — більше 10 років.

Наш принцип — якщо необхідно здешевити виріб, це можна зробити тільки до мінімально можливої ​​для безпечної експлуатації конструкції. Ми не виготовляємо навіси з дуже тонкого матеріалу, що може привести до деформації або поломок вироби при випаданні великої кількості снігу або пориві вітру. Якщо ми прораховуємо виріб, ми обговорюємо і вказуємо в кресленні весь матеріал, включаючи товщину стінки проф. труби.

Власне виробництво елементів машинного кування.

Цей факт, звичайно ж, знижує ціни на ковані елементи та вироби з них.

Постійно збільшується асортимент.

Наші нові великі ковані елементи з проф труби дозволяють виготовляти солідні вироби, наближаючи рисунок до класичної масивної ручному куванні.

Контроль процесу виготовлення.

Ви можете контролювати процес виробництва на будь-якому етапі виготовлення. Наші двері магазину і цеху завжди відкриті для контролю на всіх етапах виробництва: від розробки ескізу до установки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here