Основна проблема споживача полягає в тому, що важко зрозуміти який продукт дійсно буде відповідати всім потребам клієнта і виконувати свої функції як освітлювального приладу. Пов’язано це з тим, що недобросовісна конкуренція в нашій країні змушує виробників і посередницькі торгують компанії навмисно вводять покупця в оману.

У переважній більшості випадків заявлені і наведені на упаковці значення не відповідають дійсності. Споживачеві залишається тільки гадати на скільки зазначені значення не відповідають фактичним.

Як не бути обманутим і купити потрібну лампу?

Часто основних характеристик світильників взагалі немає на упаковці, а нормативні акти дозволяють уникнути відповідальності і продовжувати приховувати або завищувати номінальні значення світлових приладів. Як в цій гонці за псевдохарактеристиками вибрати світлодіодну лампу для будинку не ризикуючи бути обманутим.Подивитися Светодиодные светильники. Интернет магазин освещения Led-One предлагает светодиодные светильники. можна на сайті https://led-one.com.ua.

Основним можливим шляхом вирішення даного питання це сертифікація продукції та перевірка зазначених параметрів в спеціалізованих незалежних лабораторіях.

В Україні можна виділити три метрологічних центру для комплексної перевірки характеристик світловипромінюючих приладів будь-якого типу, в тому числі і звичайних світлодіодних ламп на 220В для будинку.

Такими світлотехнічними метрологічними центрами є — Харківська метрологічна світлотехнічна лабораторія, Полтаваметрологія і Науково-дослідна лабораторія «Центр випробувань і діагностики напівпровідникових джерел світла та освітлювальних систем на їх основі» в г. Киев.

Віддавати перевагу при покупці виробу потрібно тим світлодіодним лампам або світильників, у яких основні параметри вказані не тільки в паспорті і на упаковці, але і в маркуванні кожного виробу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here