У нашому інтернет-магазині ви знайдете такі автозапчастини для вантажних автомобілів: амортизатори, спеціальні болти для кріплення основних вузлів, клапани, поршневі кільця, кришки, лампи, ремені, прокладки, фільтри, шківи, шайби й інше. Оригінальні запасні частини, тому тепер вам не доведеться довго їздити по міських сервісним центрам у пошуках потрібної деталі. Ми пропонуемо, запчасти для грузовиков киев.

Виробники, продаж запчастин для вантажних автомобілів яких відбувається в магазині Новатон, мають ліцензії згідно з вимогами основних компаній, що займаються виготовленням автомобілів. Серед представлених компаній варто виділити Monroe, Sachs, Febi, Elring, Victor Reinz, Hengst, Bosch та інші. Більшість з них — європейські компанії, які проходять жорсткий відбір. Це гарантує високу якість товарів, що виготовляються.

Який би у вас не був автомобіль (Daf, Renault, Iveco, Volvo, Isuzu, Man або Mercedes-Benz), ви завжди зможете підібрати оригінальну автозапчастина для вантажівки в магазині Новатон.

Як вибрати і купити запчастини для вантажного автомобіля
Каталоги різних СТО рясніють автозапчастинами, які нібито підходять вантажним автомобілям. Але далеко не всі вони можуть надати гарантії якості та ліцензії. Тому ми закликаємо вас купувати тільки оригінальні запчастини і, по можливості, тільки нові. Адже невідомо, з якими вантажами виходили на маршрути ті автомобілі, на яких раніше були встановлені ці деталі. Це могло спричинити за собою різного роду проблеми з обладнанням. І якщо ви будете міняти зламалися деталі на такі старі і зношені, то це не тільки трата грошей, але і вашого часу.

Так як існує безліч моделей вантажівок навіть у межах одного виробника, то рекомендується купувати деталі тільки такі, які відповідають вашому авто. Немає ніякої гарантії, що взята деталь з іншого вантажного авто схожої моделі підійде вам. Головною причиною такої невідповідності можуть бути різні кріплення.

Купити запчастини для вантажного автомобіля, Україна
Магазин запчастин Новатон допоможе вам вибрати та купити тільки оригінальні деталі для вантажівок в Україні. З допомогою куплених автозапчастин для вантажного авто ви з легкістю зможете повністю комплектувати свого «залізного коня», і він знову вирушить борознити простори країни і перевозити всі необхідні вантажі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here