Звичайно, автоматична торгівля бінарними опціонами https://verumoption.com/ має свої переваги, проте бінарні роботи не завжди можуть адаптуватися до мінливої ринкової ситуації, і жодна програма не може завжди здійснювати операції в плюс. Більш того, якщо робот ефективний на спокійному ринку, то як тільки волатильність підвищується, програма може підвести. Наприклад, якщо сталася якась важлива подія, що відбилося на ринках, бот для торгівлі бінарними опціонами може продовжувати роботу як ні в чому не бувало, тоді як краще було б перечекати, щоб не наражати на угоди ризику. Так що, програми для трейдингу бінарними опціонами в вигляді торгових роботів — це все ж не найоптимальніший спосіб заробляти.
Зате є відмінний варіант, як автоматизувати свою торгівлю і при цьому не покладатися на радників: сервіс копіювання угод Profit Follow.

Profit Follow — це інструмент для автоматичного копіювання угод професійних трейдерів. Тобто, угоди, які здійснюють вони на своїх торгових рахунках, будуть дублюватися і на Ваш рахунок. Таким чином, Ви зможете заробляти, не торгуючи самостійно, а покладаючись на знання і досвід досвідчених учасників ринку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here