Себорея — це хронічне захворювання волосистої частини шкіри голови, що з’являється в результаті порушення нормальної роботи сальних залоз. Виражається в надмірному виділенні сальними залозами шкірного сала, що в подальшому, призводить до інфекції.

Розрізняють такі види себореї: суха і змішана.

Для сухої себореї характерними ознаками є суха лупа, свербіж, спостерігаються тонкі і ламкі волосся з посіченими кінчиками, на шкірі волосистої частини голови — вугри. Шкіра в уражених місцях дуже чутлива до будь-яких зовнішніх впливів. Часте миття голови значно погіршує симптоми.

При жирній себореї шкіра голови покривається жирною лупою і жовтуватою кіркою з чорними точками, які утворюються в результаті заповнення проток сальних залоз частинками пилу. Досить часто цей вид себореї супроводжуються утворенням сальних кіст, що мають вигляд світло-жовтих вузликів — білих вугрів. Волосся виглядають жирними, стоншуються, випадають і, незабаром, з’являються пролисини. Для вас курс лечения волос на сайті http://hh-clinic.com по дуже вигідним пропозиціям.

Змішана ж форма себореї яка різною мірою поєднує в собі всі вище перераховані ознаки.

Одним з основних чинників прояви даного захворювання є дріжджові гриби (пітіроспорума). У нормі вони спостерігаються у більш ніж 90% населення. Але при певних порушеннях в імунній системі, вони активізуються, і кількість грибів миттєво збільшується в рази. Мікрофлора шкіри голови в нормальному стані містить 30-50% дріжджових грибів, при себорейних дисфункциях вона на 75% складається з них. Відомо, що себорея значно загострюється при нервовому стресі. Також треба враховувати гормональний дисбаланс, який також може лежати в основі розвитку себореї.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКардшаринг Cbilling
Следующая статьяЗмішувачі

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here