Якщо заглянути на форум, можна побачити, що майбутніх мам цікавить дуже важливе питання – які шанси, що ЕКО вийде з першого разу? У когось народжується двійня, в інших один малюк, а у кого-то перша спроба еко закінчилася невдачею. Буває вдале ЕКО з першого разу ?

Оплодотворение за допомогою ЕКО http://ivfclinic.com.ua/kakie-shansy-sdelat-udachnoe-eko-s-pervogo-raza— може стати непростим випробуванням для жіночого організму. І мова йде не тільки про фізичний стан, але також і про психологічний. Однак запліднення in vitro для багатьох бездітних пар є не просто надією, а єдиний шанс народити дитину. Тому кожна з них покладає великі надії, що результати еко з першого разу вже будуть позитивними.

Скільки на практиці проведено вдалих ЕКО з першого разу ?

Дуже важливо розуміти, що немає загальної статистики еко, яка б з точністю розповіла, скільки було отримано позитивних результатів. У середньому вважають, що приблизно половина випадків закінчується вдало. багато чинників впливають на успіх ЕКО після першого разу. Однак, багато жінок, які зазнали невдачі – не відмовляються від своєї мрії і йдуть далі. І їх терпіння і сили у багатьох випадках винагороджується.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here