Затока — мальовничий, невелике селище, розташований на чорноморському узбережжі недалеко від Одеси. Готелі та бази відпочинку Затоки розташовані між Дністровським лиманом і Чорним морем. По одну сторону можна скупатися в Чорному морі, потім, пройти 900 метрів в протилежну сторону, так скупатися в прісних водах Дністровського лиману.

З розваг в Затоці є невеликий парк атракціонів, а також стандартні пляжні атракціони (гірки, «банани» і т. д.)

Бази відпочинку Затоки http://zatoka-mayak.od.ua/ceny

Затока стрімко розвивається, і з кожним роком тут з’являється все більше баз відпочинку та міні-готелів. Вже на сьогоднішній день їх досить багато для різних категорій туристів. Любителям відпочити з шиком підійдуть готелі з басейнами, серед яких «Гудзон Клуб», вілла «Санторіні», клуб-готель «Веселі пташки». А тим, хто бажає заощадити, можна розглянути базу відпочинку «Витязь», садибу «На Вокзальній», базу відпочинку «Глорія» або приватний будинок.

Харчування в Затоці

Майже в кожному готелі і пансіонаті є власні їдальні, кафе і ресторани. Є можливість при бронюванні номера замовити і харчування, тоді його включать у вартість проживання. А можна вже по приїзду вибрати вподобане заклад і харчуватися там. У Затоці не обов’язково їсти там, де живеш. Наприклад, можна жити в одному готелі, а харчуватися в їдальні іншого.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here