Розвиток промисловості багаторазово збільшує попит на папір, проте вирубувати ліси для цих потреб недоцільно, оскільки сьогодні гостро стоїть питання збереження гарної екологічної обстановки на планеті. Одним з альтернативних і найбільш доступних способів виробництва паперової продукції є прийом макулатури і подальша відправка паперових відходів на переробку.
З «новою» паперу виготовляють картонну упаковку для харчових продуктів та побутових товарів, туалетний папір та інші предмети побуту, без яких не обійтися у повсякденному житті. Організований прийом вторсировини також дозволяє зменшити собівартість будматеріалів – утеплювачів, рулонної покрівлі, малярних скотчей і багатьох інших.

Якщо у вас накопичилася достатня кількість паперових відходів (книги, журнали, газети, картон), але ви не знаєте, як звільнити захаращений простір, зверніться в наш пункт прийому здесь вторсировини в Києві. Ми вирішимо питання з оперативним вивезенням макулатури і готові заплатити за це хороші гроші. Вам не доведеться витрачати час на пошуки вантажників і компанії з переробки паперу, щоб позбутися відходів. Все це ми візьмемо на себе.

Здати макулатуру – це вигідно, швидко і просто. Крім цього в нашій компанії ви зможете здати поліетиленову плівку і ПЕТ пляшки, які також підлягають подальшій переробці на промислових підприємствах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here