В еру інновацій, коли більшість користувачів для своїх потреба використовує мобільні телефони і планшети букмекерські компанії робити опору на мобільних версіях сайту.

Для зручності і комфорту своїх гравців Марафон створив мобільну версію сайту, а також програми для популярних мобільних операційних систем: iOS і Android http://www.monline.top/mobilnaya-versiya/. Так що тепер, лише маючи доступ до інтернету, можна робити ставки «в один клік».

Отже, розглянемо для початку мобільну версію букмекерського сайту Марафон. Вона є спрощеним видом головного сайту Марафон. Головні плюси мобільної версії БК Марафон: мінімальне використання трафіку і комфорт для гравця.

На основній сторінці представлені важливі події в основних видах спорту: тенісі, футболі, баскетболі та хокеї. Інші види спорту знаходяться у вкладці «Спорт».

Для мобільної версії сайту Марафон доступно тільки 2 мови: англійська та російська.

Також, букмекерська компанія Марафон має вже заявлене раніше мобільний додаток. Функціональність, дизайн і інтерфейс програми Марафон нічим не поступається повній версії сайту. У додатку доступний класичний вибір ставок: системи, експреси, ординары, а також Live-ставки.

Якщо виникли питання, пишіть в службу підтримки БК Марафон.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here