Продукція Kermiеталон європейської якості для опалювального обладнання

Торговельний будинок «Епіцентр0443622814.com.ua» реалізуючи опалювальні прилади для високотемпературних контурів, робить ставку на продукцію німецького концерну Kermi купить. Сталеві радіатори Кермице панельні обігрівачі з «водяною сорочкою», призначені для обігріву приміщень, підключених до теплоцентралям населеного пункту, так і до автономних (індивідуальних) джерелами теплової енергії на об’єктах комерційної і житлової нерухомості.

Класифікація радіаторів Kermi

Сталеві радіатори Kermi для раціонального обігріву приміщення підбирають виходячи з їх номінальної теплової потужності, яка залежить від наступних параметрів:

Висоти опалювальної панелі. Асортимент радіаторів Керми представлений розмірами: З00, 400, 500, 600 і 900 мм. Найбільш практичними для монтажу є розміри 500 і 600 мм.
Довжини радіатора (4003000 мм). Рекомендується при установці приладу під вікном, щоб цей розмір перекривав понад 70% віконного отвору.
Кількості «водяних сорочок» і рядів пластинчастих ребер, змонтованих в монолітному корпусі. Цей показник визначать приналежність моделі до типу обігрівального приладу. Один «водяний фартух» — це 10 тип, а він же з ребристим теплообмінником11. Крім цього, виробник пропонує обігрівачі Kermi купити 20, 21, 22 і 33 типу.
За способом стикування з трубопроводами водяного контуру розрізняють прилади з боковим та нижнім підключенням. Ціна на радіатори Керми з нижнім підключенням істотно вище. Це обумовлено конструкційними особливостями моделей і наявністю вбудованих термостатичних клапанів під голівку.

Заводська комплектація і як підключаються радіатори Керми

Радіатори Керми з бічною підводкою комплектуються зовнішньої заглушкою 12 дюйма і краном Маєвського для стравлювання повітря в ході пусконалагоджувальних робіт. При монтажі обігрівачі сталеві Kermi підключаються до подачі і зворотного трубопроводу за трьома схемами:

Діагональна. Забезпечує максимальний ККД вироби. Подача підключається до верхнього патрубка з одного боку, а з нижнім виходом протилежної стикується зворотний трубопровід.
Бічна. Прилад підключається до системи опалення тільки з одного боку. Широко практикується в квартирах з централізованим теплопостачанням. ККД знижується на 1015%.
Нижня. Виріб підключають до контуру послідовно через нижні патрубки. ККД знижується до 30%.
Якщо прийнято рішення радіатори Керми купити з нижнім підключенням, то необхідно подбати про спеціальні монтажні вузли (біноклі) і головки для термостатичних клапанів. Весь модельний ряд комплектується кріпленням до стіни, представленим анодованим куточком з різними полками. Кріплення забезпечує два варіанти видалення радіаторної панелі від стіни: 25 і 45 мм.

В нашому інтернет магазині вигідно купувати радіатори Керми. Ціна на всю лінійку опалювальних приладів максимально відповідає політиці ціноутворення, що проводиться німецькою корпорацією при передачі сталевої продукції офіційним дилерам в різних країнах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here